Irish Pub the Harp


 • Adresa: Kej Boris Kidriз 15
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9497 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703766936_67.jpg?t=true&w=300&h=300


  Zbuloni një prekje luksi të kombinuar me një pamje magjepsëse në pub-in tonë unik irlandez që ndodhet pranë Lumit Drim. The Harp ju fton të përjetoni përzierjen perfekte të ambienteve unike irlandeze, ambienteve të bukura dhe shërbimit të gëzuar, që krijon skenën për një kohë të paharrueshme.

  Kënaquni me thelbin e Irlandës ndërsa hyni në pub-in tonë, ku çdo detaj pasqyron kulturën e pasur irlandeze. Enterieri ynë i punuar me kujdes ju transporton në zemër të Irlandës, duke krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse që është e përkryer për çdo rast.

  Por kjo nuk është e gjitha - menyja jonë e madhe mund krenohet me një shumëllojshmëri pjatash të shijshme dhe banakierët tanë janë gati t'ju shërbejnë Margaritat më të mira në qytet. Trajtoni sythat tuaja të shijes me një përzierje unike shijesh të plotësuara nga bukuria piktoreske e lumit jashtë dyerve tona.

  Dhe për ata që kërkojnë një përvojë autentike irlandeze, mos e humbisni mundësinë për të shijuar Guinness-in tonë ikonë. Në The Harp, ne krenohemi që ju ofrojmë një shije të Irlandës si askush tjetër.

  Bashkohuni me ne në një udhëtim të paharrueshëm ku luksi takohet me traditën dhe çdo moment është n festë. Pubi irlandez “The Harp” - ku e jashtëzakonshmja bëhet e përditshme.
  më shumë
  Mapa

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj