IPS


 • Adresa: Dragisha Mishoviq 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarFëmijët janë të mirëseardhur

  Çerdhja franceze-Shkolla Internacionale Franceze


  • Adresa: Nikolla Parapunov 19
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00

  Kopshti për fëmijë në mënyrë franceze është model origjinal në arsim për zhvillim të herët të fëmijës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1408690601_21.jpg?t=true&w=300&h=300
  Air-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  Kopshti Green House


  • Adresa: Bul.Ilinden 94-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:30

  Kopshti gjenden në pjesën qendrore të qytetit (Parku i qytetit) dhe është pjesë e kompleksit të përbërë prej dy objektesh, fushë e hapur për lojëra, pjesë e gjelbër dhe parking personal. Kopshti posedon me katin përdhes - 180 m², kati i parë– 130 m², sallë sportive - 140m², hapësirë e gjelbër – 400 m², terren sportiv – 375 m² dhe parking – 300 m²

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1384761327_32.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

  Xhamping Klej


  • Adresa: M.T.Golloganov 54
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

  JumpingClay е совршен материјал за 3D моделирање. Најмеката и најлесната глина на светот лесно се оформува, се суши при контакт со воздух и не прави неред. Затоа децата ја обожаваат, но и возрасните во многу делови од светот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575384532_55.png?t=true&w=300&h=300

  Crvenkapa


  • Adresa: Angell Dimovski 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

  Градинката е адаптирана за деца на возраст од 09 месеци до 06 години. Истата има сопствен двор со зелена површина од 250м2 и претставува привлечен простор со многу природна светлина, опремена по највисоки стандарди кои гарантираат безбедност на секое дете.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571899032_9.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Има ли крај приказната за железницата од Коридорот 8? Деценискиот проект, започнат од осамостојувањето на земјава, после неколку пролонгирања низ годините, ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Доминантниот сопственик на Еуростандард банка, Трифун Костовски, смета дека нејзиното затворање, со кое „Македонски пошти“ останаа без финансиските трансакции ...
  сите 28 | | | веќе видена

  ИутеКредит Европа, водечка европска компанија за лични финансии, по унапредувањето на својата позиција на Регулираниот Пазар, е првата компанија од Естонија ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj