Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inxhinieri
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Konsallting
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Arkitektë
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Ndërtimtari - Materiale
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Patundshmëri - Tregti
 • Elektroenergjetikë - Objekte - Projektim, Montim Dhe Realizim
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
 • Energjetikë
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Efikasitet Energjetik
 • Gjeodezi - Firma
 • Kërkime Gjeologjike
 • Planifikim Urban
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Inxhinieri në Shkup

ACDC-DCAC


 • Adresa: Dane Krapçev 2-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AGV Ddizajn studio


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 17-3/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adora Inxhiniering


 • Adresa: Orce Nikollov 182-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Sipas legjislacionit evropian, Adora Engineering është një kompani e certifikuar ndërkombëtarisht nga ndërtimi i sektorit të ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394551086_09.jpg?t=true&w=300&h=300

Areeks AlleksandrijaKategoritë:

inxhinieri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhi-lab/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhitek Grup


 • Adresa: Bul.Ilinden 49-a/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arhitektonika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arkom


 • Adresa: Mihaill Çakov 6 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arting


 • Adresa: rr.8 nr.10 p.n, f.Vizbeg fahu p.80 Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asprom


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 3/4-1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atelje Proekting


 • Adresa: Razlovecko Vostanie 26-V/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BS Inxhiniering


 • Adresa: Makedonia 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bar E.C.E.


 • Adresa: Fronti Popullor 11-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

konsallting, inxhinieri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bemi inzenering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Benning PSAM


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 155-9/78
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 600 компании клиенти на Халкбанк, со над 9.600 вработени и со кредитна изложеност во банката во висина од 140 милиони евра, ја прифатија понудата за ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj