Invest-A


  • Adresa: rr.1409 nr.11, Novosellski pat
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7419 км

  • Faksi: 02 2034850
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520604724_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Инвест А
Инвест А ДООЕЛ Скопје, основана е во 2001 година како фирма членка на групацијата АДИНГ.

Главни изведбени активности на компанијата се:
• Репарација и заштита на бетонски површини
Санација на потпатници, натпатници, мостови, тунели, канали и АБ конструктивни елементи со репаратурни малтери, саморазливни цементни смеси, антикорозивна и хемиска заштита на бетонски површини.
• Инјектирање на пукнатини
Санација на конструктивни пукнатини и пукнатини со активен продор на вода со залевање и инјектирање на материјали на епоксидна, полиуретанска и цементна основа.
• Залевање на крански греди и фундаменти
Залевање на крански стази и фундаменти со епоксидни смоли и готови саморазливни цементни смеси
• Дилатациони системи
Изведба на дилатациони подни и ѕидни системи со примена на еластомерни заптивни профили, ЕПДМ и фугебанд траки, како и завршни вградни и надградни дилатациони лајсни.
• Зелени кровови
Изведба на зелени екстензивни кровови и дренажни системи.
• Хидроизолации
Изведба на хидроизолации, прекини на бетонирања и зачепување на продори на вода на подземни конструкции, проодни и непродни рамни кровови, резервоари, пречистителни станици, балкони, тераси, санитарни јазли, со материјали на цементна, акрилатна, ПВЦ, полиуретанска, ТПО, ЕПДМ, катранско-епоксидна и битуменска основа.
• Подни системи
Изведба на индустриски, гаражни и спортски подни системи со примена на епоксидни, цементни, полиуретански материјали и спортски акрилатни и ПВЦ подови.
• Противпожарни системи
Изведба на противпожарни системи за заштита на електрични кабли и челични конструкции со времетраење на противпожарна заштита до 60 минути.
• Фасади и декоративни премази
Изведба на контактни фасади, декоративни малтери, завршна обработка на фасадни и внатрешни ѕидови, базени, асфалтни и бетонски површини.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj