Intertas

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 380805
  • Faksi: 02 3066055
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557916400_61.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

INTERTAS është një kompani që merret me prodhim, shitje dhe servisim e të gjitha llojeve peshore, peshore industriale, peshore e qerreve, peshore platformë, peshore për qëllime të veçanta, peshore blegtorale, peshore për qëllime të ndërtimit dhe zgjidhje profesionale për të gjitha masat tuaj.

Peshoret e qerreve i prodhojmë në të gjitha dimensionet (6x3m, 7x3m, 14x3m, 16x3m, 18x3m) dhe janë miratuar për përdorim publik nga ana e Byrosë për metrologji. Të gjitha peshoret tona janë të certifikuara nga Byroja e metrologjisë dhe posedojnë një softuer për lëshimin e shënimeve peshore dhe evidencë totale të matjevë (të) përditshme.

Ne bëjmë të gjitha llojet dhe shkallët e zgjidhjeve të matjes nën kontratë.

Ne kryejmë riparim dhe servisim e të gjitha llojeve peshore.

Posedojmë pjesë rezerve dhe zgjidhje për të gjitha llojeve peshore.

Peshoret tona janë me garanci nga kohë të ndryshme që varet nga llojet e peshoreve.

Ne kryejmë verifikim (bazhdarim) e të gjitha llojeve peshore që janë masa publike. Varësisht nga lloji dhe tipi i peshorjes dhe rregullat e Byrosë për metrologji, peshoret janë verifikuar dhe marrën një vulë që (cili) është e vlefshëm për një ose dy vjet.

Pas përfundimi i verifikimit, peshorja që është masa publike, në mënyrë të detyrueshme duhet të verifikohet (bazhdërohet) për përdorim publik.

Me miratimin e Byrosë për metrologji ne kryejmë edhe verifikim (bazhdarim) e të gjitha llojeve peshore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj