Интерпласт

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетДостава

  • Адреса: Св.Спасo Радовишки б.б.
  • Место: Радовиш
  • Оддалеченст: ≈7517 км
  • Локација: наспроти Агенција за вработување- Радовиш

  • Телефон 2: 070 367888
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5e9f6cb9eb2674f15563d82b0b103f62.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Интерпласт е компанија која нуди секаков вид цевки и други полиетиленски производи.

Производи:
• ПВЦ канализациони цевки
• Бунарски цевки
• ПЕ црева (PEHD 100, PELD)
• Црева за кабли
• ПЕ црева за полевање
• Спојни елементи за ПЕ црева
• Поцинкован фитинг
• ППР цевки и фитинг
• Систем КАПКА ПО КАПКА
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи