International Gestalt Institute in RM


 • Address : Nikola Kljusev (27-mi Mart) 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Amigdala


  • Address : Aminta III (Leninova) 73-1/3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  Центарот е професионално ориентирано здружение на психолози, психотерапевти, едукатори, други професионалци, како и студенти во сферата на менталното здравје на човекот.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563264728_76.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Psiholoski centar - Anima


  • Address : Naum Naumovski Borche 87-2/6
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 16:00 to 20:00

  Animation The Center for Personal Development, Education and Psychotherapy has been set up by a group of psychologists and psychotherapists who want to contribute to the spread of psychology and psychotherapy in the Republic of Macedonia and beyond.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1505204077_54.jpg?t=true&w=300&h=300
  Public transportInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Centar za semejno zdravje Helio medika 2


  • Address : bul.Jane Sandanski 59-б-10/2
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 20:00

  Treatment of drug and alcohol addiction - the most modern, comprehensive, medical and psychotherapeutic, team approach to stable abstinence

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b7b172a9b4927cd4a8afdde8a9f9f605.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportDisabled accessChildren welcome

  Sinergija


  • Address : Orce Nikolov 190-3/4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 21:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

  We could help you if you are dealing with: depression, anxiety, phobia, panic, obsessive-compulsive symptoms, anorexia, excessive eating (bulimia), adolescent crisis, middle age crisis,...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574239171_32.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel