Interfud


  • Address : ul.852 br.7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Location: пред капијата на Газела

  • Telephone 2: +389 75 332524
  • Fax: +389 2 2443140
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:22 MKD

Lavazza Espresso coffee BLUE capsul ...

Retail Price - VAT Included:7.200 MKD

Segafredo Zanetti Coffee System

Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

Coffee machine LAVAZZA LB Compact

Retail Price - VAT Included:24.450 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 1100

Retail Price - VAT Included:26.300 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 2500

Retail Price - VAT Included:250 MKD

COKOLADO INSTANT - ICS

Retail Price - VAT Included:17 MKD

Фрижидер

Retail Price - VAT Included:9.240 MKD

Чаши за вендинг машини

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фрижидер


See our products at
Photo of Location
Map

Пендаровски на отворање на гасниот интерконектор Грција – Бугарија Претседателот Стево Пендаровски, по покана на претседателот на Република Бугарија, Румен ...
сите 61 | | | веќе видена

Нова кредитна линија од 23 милиони евра за кредитирање на локалните мали и средни претпријатија и за зелени инвестиции: · Нова кредитна линија од 23 милиони ...
сите 24 | | | веќе видена

Руската инвазија на Украина значително ги наруши глобалните земјоделски пазари во 2022 година. Русија и Украина беа главни извозници на житарки, пченица, ...
сите 38 | | | веќе видена

Доцни државната помош за граѓаните и стопанството. Иако најавена за на 28, па и до крајот на месецов, од владата велат дека се уште се анализирало какви и за ...
сите 29 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel