Interfrigo

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 075 441114
  • Faksi: 02 2043342
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Interfrigo është një kompani që merret me prodhimin e pajisjeve ftohëse për kamionë, kompresorë, prodhim për mbrojtje të automjeteve të mallrave ...

Shërbimet:
• Servisimi i kondicionerëve
• Përgatitje e kallëpeve nga poliestër
• Përgatitja e vizatimeve teknike
• Përgatitja e një sistemi izolues për mirëmbajtjen e temperaturës
• Përgatitja e mbrojtjes së hapësirës së ngarkesës
• Mekanika e plotë e automjeteve

Kthejeni kamionin tuaj në frigorifer!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj