Интерфриго

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1409 69/а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: комплекс дуќани Лепенец

  • Телефон 2: 075 441114
  • Факс: 02 2043342
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Интерфриго е компанија која се занимава со изработка на разладни уреди за товарни возила, компресори, изработка на заштита на товарни возила...

Услуги:
• Сервисирање на клима уреди
• Изработка на калапи од полиестер
• Изработка на технички нацрти
• Изработка на изолациски систем за одржување на темература
• Изработка на заштита на товарен простор
• Комплетна механика на возила

Претворете го вашето товарно возило во ладилно!
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Фургон


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи