Interfood


  • Adresa: rr.852 nr.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: пред капијата на Газела

  • Telefon 2: 075 332524
  • Faksi: 02 2443140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:22 MKD

Lavazza Espresso coffee BLUE capsul ...

Retail Price - VAT Included:7.200 MKD

Segafredo Zanetti Coffee System

Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

Coffee machine LAVAZZA LB Compact

Retail Price - VAT Included:24.450 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 1100

Retail Price - VAT Included:26.300 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 2500

Retail Price - VAT Included:250 MKD

COKOLADO INSTANT - ICS

Retail Price - VAT Included:17 MKD

Фрижидер

Retail Price - VAT Included:9.240 MKD

Чаши за вендинг машини

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фрижидер


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 170 | | | веќе видена

Граѓаните на Србија од 5 март ќе можат да добијат идентификациски број на Отворен Балкан преку порталот е-Влада, кој е предуслов за поднесување барања за ...
сите 88 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Речиси 580 илјади евра се инвестирани во 1.754 акции на „Алкалоид“. Се работи за блок трансакција, што значи хартиите од вредност се ...
сите 36 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj