Interfood


  • Adresa: rr.852 nr.7
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км
  • Lokacioni: пред капијата на Газела

  • Telefon 2: 075 332524
  • Faksi: 02 2443140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:22 MKD

Lavazza Espresso coffee BLUE capsul ...

Retail Price - VAT Included:7.200 MKD

Segafredo Zanetti Coffee System

Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

Coffee machine LAVAZZA LB Compact

Retail Price - VAT Included:24.450 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 1100

Retail Price - VAT Included:26.300 MKD

Coffee machine LAVAZZA BLUE LB 2500

Retail Price - VAT Included:250 MKD

COKOLADO INSTANT - ICS

Retail Price - VAT Included:17 MKD

Фрижидер

Retail Price - VAT Included:9.240 MKD

Чаши за вендинг машини

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фрижидер


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 288 | | | веќе видена

Продавниците, киосците и штандовите во туристичките места ќе можат да работат во недела и на државен празник. Собранието го изгласа Законот за трговија, каде ...
сите 29 | | | веќе видена

Легендарниот инвеститор Ворен Бафет заклучи многу интересен квартал. Според неговата најнова пријава, Бафет инвестирал приближно една третина од своите пари во ...
сите 4 | | | веќе видена

Енергетската криза но и можноста за добра заработка „го принуди“ Собранието на акционери на битолска Квасара да се задолжи со 3 милиони евра кај комерцијалните ...
сите 2 | | | веќе видена

Искусен собирач на печурки може дневно да заработи и до 120 евра. Ова го потврдуваат од компаниите кои се занимаваат со откуп на печурки. Но, сепак велат дека ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Капитал Банка АД Скопје има потреба од ангажирање на лице за позицијата – Овластено лице за спречување на перење пари и финансирање ...
сите 7 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj