Intercert


  • Adresa: Jordan Mijallkov (Zhelezniçka) 44-2/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: на улицата на Кафана Љуц

  • Telefon 2: 02 6147674
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1459758680_57.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

INTERCERT Shpknj Shkup është një organ i pavarur i akredituar me certifikatë, që kryen certifikim dhe trajnim për Sisteme për punë sipas standardeve ISO.
INTERCERT bën certifikimin e kompanive private, institucioneve qeveritare dhe ndërmarrjeve publike. Ne kemi një staf të kualifikuar profesional të verifikuesve (auditorë) me përvojë shumëvjeçare në certifikimin e standardeve ISO.
Intercert ofron certifikata ISO botërisht të njohura, të akredituara dhe me aktivitetet e saja i ndihmon kompanitë të përmirësojnë imazhin dhe konkurrencën, mundësinë e pjesëmarrjes në tenderë, integrimin në tregun ndërkombëtar dhe kështu të rrisin suksesin dhe fitimet e kompanisë.
Intercert ofron gamën e mëposhtme të shërbimeve:

Certifikim në:
• Sistemin për menaxhim të cilësisë - ISO 9001
• Sistemin për menaxhim me mjedisin hapësinor - ISO 14001
• Sistemin për menaxhim me sigurinë dhe mbrojtjen gjatë punës - OHSAS 18001
• Sistemin për menaxhim me shërbimet IT - ISO 20000
• Sistemin për menaxhimin e sigurisë së ushqimit - ISO 22000
• Sistemin për menaxhim e sigurisë së ushqimit - НАССР
• Sistemin për menaxhimin e sigurisë së informacioneve - ISO 27001
• Sistemin për menaxhimin me rreziqet ISO - 31000
• Sistemin për menaxhimin me efikasitet energjetik - ISO 50001

Trajnime për verifikuesit liderë për:
• Sistemin për menaxhim të cilësisë ISO 9001:2015
• Sistemin për menaxhim me mjedisin hapësinor ISO 14001:2015
• Tranzicion i sistemit për menaxhim me cilësinë ISO 9001:2008 në ISO 9001:2015
• Tranzicion i sistemit për menaxhim me mjedisin hapësinor ISO 14001:2004 në ISO 14001:2015

Trajnime për verifikues intern për:
• Sistemin për menaxhim të cilësisë ISO 9001:2015
• Sistemin për menaxhim me mjedisin hapësinor ISO 14001:2015
• Tranzicion i sistemit për menaxhim me cilësinë ISO 9001:2008 në ISO 9001:2015
• Tranzicion i sistemit për menaxhim me mjedisin hapësinor ISO 14001:2004 në ISO 14001:2015
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj