Inter Shiping

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Gjevgjeli K-2
  • Vendi: Gjevgjeli
  • Distanca: ≈7980 км

  • Telefon 2: 071 299697
  • Faksi: 034 215385
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1536577539_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Интер Шипинг
Inter Shiping është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është transporti ndërkombëtar dhe organizimi i transportit të të gjitha llojeve të mallrave, nga dhe deri në të gjitha destinacionet në botë, nëpërmjet:
• kontejnerëve detar
• rrugës ajrore
• rrugës tokësore dhe
• transportin hekurudhor

Ne gjithashtu kryejmë zhdoganimin e mallrave të importit. Dërgesat që i organizojmë i mbulojnë të gjitha llojet e mallrave, nëpërmjet mallrave të grumbulluar, dërgesa të transportuara me kontejnerë, dërgesa që transportohen me maune, mallra për të cilat nevojiten frigoriferë, si dhe gazra të lëngshme, fuçi gazi..

Inter Shiping ka parkun e tij të transportit prej 16 automjetesh, nga të cilat 15 janë me platforma origjinale për transport mallrash kontejnerësh dhe një maune të mbuluar. Ne gjithashtu kryejmë transportin e mallrave të rënda (makineri të rënda) nga Greqia në Maqedoni dhe anasjelltas.

Kompania Inter Shiping punon me sukses në tregun maqedonas dhe tregjet ndërkombëtare që nga viti 2007. Kompania zotëron të gjitha certifikatat e vlefshme për transportin e brendshëm dhe ndërkombëtar, si dhe sigurimin CMR të mallrave që transportojmë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj