Inter design

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ilindenska 10-a
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км
  • Lokacioni: блиску до Прокредит банка, на пат кон Гостивар

  • Telefon 2: 071 206345
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1695380907_18.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania prodhuese e mobiljeve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj