Integral-Milla-SK


  • Adresa: Budimpeshtanska 27-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  • Faksi: 02 3062446
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583747586_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Интеграл-Мила-СК
Integral Mila është një kompani që merret me import dhe tregti të materialeve të ndërtimit me cilësi të lartë.
Produktet tona janë të destinuara për ndërtim të forta, por edhe për izolim:

Programi që importojmë përfshin:

1. Y-TONG Thrakon – Blok
2. THRAKON - Greece

- ngjitës për polisterol
- nënshtresë përpara abrib
- llaç çimentoje
- abrib silikoni zbukures

3. THRAKON - Greece
- ngjitës akrilik për pllaka
- ngjitës për ngrohje dyshemeje
- ngjitës për polisterol

4. KEBE –Greece
- qeramidhe
- blloqe

5. GUTTA WERKE S.p.A.-Italy
- foli për hidroizolim (Gutta Beta Star)
- foli për çati për papërshkueshmëri avulli (Gutafol)
- gutta silent

6. Styropan –Greece
- Shkumë deti

7. Novamix- Greece
Terrazzo, dhe shtresa të tjera dyshemeje për jashtë dhe brenda
Të gjitha materialet janë të një cilësie të lartë dhe kanë të gjitha certifikatat e ndërtimit.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

THRAKON PAW290

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ATHLOS EXTRA PLUS 100

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ATHLOS PLUS 10

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Athlos General 10

Retail Price - VAT Included:Ask for price

THRAKON BUILDING BLOCKS

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gutapral


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj