Интајлер фимако

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 15-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Порта Буњаковец

  • Телефон 2: 075 398061
  • Факс: 02 3212829
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e92d5d5881ad043bcc193348de431179.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Интајлер фимако е компанија која врши дистрибуција на специјални производи од нафта - трансформаторски масла, масла за прекинувачи, базни масла за производство на индустриски масла, посебни масла како додатоци за гумена индустрија, масла кои се користат како додаток за пластика автомобилски гуми и мастила за печатење.

Професионална мерна опрема од најпознатите светски производители за енергетика, процесна опрема, калибратори, опрема за водовод, опрема за национални лабаратории и научни установи.

ИНТАЈЛЕР ФИМАКО не се занимава само со продажба на опрема. Тука сме на корисниците да им презентираме и демонстрираме опрема, ги објасниме детално предностите и недостатоците -доволно го насочиме корисникот на најдобриот избор према неговите потреби . Нашите коминтенти добиваат и обука за користење и сервисна подршка за купената опрема, опрема на користење и демонстрациона опрема.

Сето знаење и искуство на производителите го доближуваме бесплатно до нашите коминтенти во Македонија. Работиме за македонските компании, и им го нудиме на располагање искуството на производителите стекнато од цел свет – бесплатно. Помош за откривање на дефекти, (толкување на резултати, совети за решавање на проблемите на нашите корисници информации поврзани со стандарди, применлива пракса.


повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:89.919 ден.71.935 ден.

MTK Тест комплет за електричари

10%заштеда
Цена со ДДВ:73.851 ден.66.466 ден.

DET14C Дигитална клешта за мерење н ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:3.399 ден.3.059 ден.

TPT200 Тестер на напон

10%заштеда
Цена со ДДВ:7.972 ден.7.175 ден.

AVO310 Дигитален мултиметар

10%заштеда
Цена со ДДВ:34.546 ден.31.091 ден.

DCM300E Струјна клешта за мерење на ...

10%заштеда
Цена со ДДВ:10.815 ден.9.734 ден.

AVO410 Дигитален мултиметар

10%заштеда
Цена со ДДВ:7.107 ден.6.396 ден.

AVO300 Дигитален мултиметар


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи