Instituti për Ambient Jetësor dhe Shëndet


  • Adresa: Ilindeni p.n., Universiteti i EJL-së
  • Vendi: Tetovë
Kategoritë:

institute


  • Faksi: 044 356001

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Може ли ваучерите од пропаднатите уплатени аранжмани да се користат и во Македонија? Министерството за економија и туристичките агенции со различни одговори по ...
сите 48 | | | веќе видена

Две минимални плати не се доволни за едно просечно семејство да го помине месецот. Минималецот изнесува околу 14.900 денари. За да преживее едно домаќинство ќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj