Instituti Maqedonas për Mediume


  • Adresa: Jurij Gagarin 17-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7850 км

  • Faksi: 02 3090104

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во Нептун Македонија, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
сите 35 | | | веќе видена

Голем број на компании не останаа имуни на корона вирусот и најавија банкрот. Очекувањата беа такви, и за жал сеуште не доаѓаат позитивни сигнали за брзо ...
сите 2 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj