Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Belgrad
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institute
 • Fakultete
 • Spitale
 • Konsallting
 • Dhurim gjaku
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Akademi
 • Kërkime Gjeologjike
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Inxhinieri
 • Laboratore
 • Gjenetikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institute

Instituti për Mikrobiologji


 • Adresa: Nënë Tereza p.n. (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

institute, fakultete

Instituti për Standardizim


 • Adresa: Jurij Gagarin 15 kati 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Kategoritë:

institute

Instituti për gjuhë maqedone Krste Petkov Misirkov


 • Adresa: Grigor Përliçev 5, fahu p.434
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

Instituti për literaturë maqedonase


 • Adresa: Grigor Përliçev 5, k.p.455
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

Instituti për sëmundje të mushkërive


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

Kategoritë:

institute

Instituti për transfuzion mjekësor


 • Adresa: Samoborska p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

dhurim gjaku, institute

Instituti-Ohri për strategji ekonomike dhe marrëdhënie ndërkombëtare


 • Adresa: Vasil Glavinov 14-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Pet centar


 • Adresa: Blledski dogovor 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Kategoritë:

institute

Mapa

Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
сите 6 | | | веќе видена

„Стручно образование и обука за сите – вештини за живот“ беше темата на 4-тиот по ред настан - Недела на стручни вештини, што се одржа во Хелсинки, Финска, од ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj