Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Belgrad
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institute
 • Fakultete
 • Spitale
 • Konsallting
 • Dhurim gjaku
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Akademi
 • Kërkime Gjeologjike
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Inxhinieri
 • Laboratore
 • Gjenetikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institute

Instituti për Hulumtime Sociologjike dhe Juridiko Politike


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi p.n., fahu p.435
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Imunobiologji dhe Gjenetikë Humane


 • Adresa: Divizioni i 50-të 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

institute, fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Inxhinieri të Tërmetit dhe Sizmologji Inxhinierie (IITSI)


 • Adresa: Todor Alleksandrov 165 (Salvador Alende)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Kompozime Bashkëkohore dhe Robotike


 • Adresa: Krushevski pat p.n.
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Mikrobiologji


 • Adresa: Nënë Tereza p.n. (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

institute, fakultete

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Onkologji dhe Radiologji i Serbisë


 • Adresa: Pasterova 14
 • Vendi: Belgrad

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Standardizim


 • Adresa: Jurij Gagarin 15 kati 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Studime të Mbrojtjes dhe PaqesKategoritë:

fakultete, institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për gjuhë maqedone Krste Petkov Misirkov


 • Adresa: Grigor Përliçev 5, fahu p.434
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për hulumtim të kulturës së vjetër sllave


 • Adresa: Kiçevsko xhade p.n.
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për literaturë maqedonase


 • Adresa: Grigor Përliçev 5, k.p.455
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për sëmundje të mushkërive


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për sëmundje të mushkërive te fëmijëtKategoritë:

spitale, institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për transfuzion mjekësor


 • Adresa: Samoborska p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

dhurim gjaku, institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti-Fakulteti i Mjekësisë, Universiteti Shën Kirili dhe Metodij


 • Adresa: Divizioni i 50-të 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti-Ohri për strategji ekonomike dhe marrëdhënie ndërkombëtare


 • Adresa: Vasil Glavinov 14-1/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pet centar


 • Adresa: Blledski dogovor 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

institute

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Radioterapia dhe Onkologjia-Centrali


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Romalitiko


 • Adresa: Dimitrie Çupovski 25/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Transfuziologji-Instituti për transfuzion mjekësor


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во јавните набавки во земјава често или секогаш има корупција. Овој поразителен одговор го дале речиси половината или 48 проценти од компаниите во извештајот ...
сите 19 | | | веќе видена

Министерството за економија соопшти дека овозможило сите лиценцирани туристички агенции кои сакаат да работат со ваучери за туризам, да можат дополнително да ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj