Institute of Pathology


 • Address : Majka Tereza 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Map

  Голем дел од наодите и од препораките во оваа публикација се совпаѓаат со приоритетите и фокусот на политиките на Владата во овој мандат, а со Националниот ...
  сите 209 | | | веќе видена

  На денешната Владина седница, на дневен ред е и Предлогот на закон за изменување и дополнување на Законот за данок на имот. За втор стан, за куќа во која не се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Министерот за економија Крешник Бектеши на својот фејсбук-профил соопшти дека возилата со странски регистарски таблички ќе може да се регистрираат со 50 ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Министерството за економија ги известува заинтересираните апликанти дека рокот за аплицирање за објавените јавни повици од Четвртиот пакет економски мерки за ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel