Institute of Oncology and Radiology of Serbia


 • Address : Pasterova 14
 • Place: Belgrad


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  24 hoursAirconditionedCards acceptedDisabled accessHome visits

  Neuromedica - Centar


  • Address : Jordan Mijalkov 62 (Zeleznicka)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Neuromedica is the first private polyclinic in Republic of Macedonia. It is in this branch for more than 27 years. The provided health protection is on primary and secondary level with accent on provision of complete medical health care 24 hours per day, including services of home visits.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1483960861_74.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedBaby facilityDisabled access

  One Hospital


  • Address : V.S.Bato n.nr.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7394 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  One Hospital, whose first hospital is located in the western region of Macedonia, provides state-of-the-art health services with its proven medical staff and equipment.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditioned

  Clinic Zan Mitrev


  • Address : Bledski Dogovor 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Врвни услуги од современата медицина, резултати базирани на брза и прецизна дијагностика, превенција на болести, извршување на комплекси операции.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620376298_36.png?t=true&w=300&h=300

  Нискобуџетниот авиопревозник „Рајанер“ го претстави зимскиот ред на летање од и до аеродромот во Загреб, кој вклучува летови до 24 дестинации во 16 земји, ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Вкупните депозити, во август, на годишна основа, се повисоки за 9,9 проценти, при раст кај двата сектора – корпоративен и домаќинства, којшто е поистакнат кај ...
  сите 59 | | | веќе видена

  Се намалува просечната плата во земјава, објави државната статистика. Во јули изнесува 28.540 денари и е за 204 денари пониска од просекот во јуни. Намалување ...
  сите 72 | | | веќе видена

  Само преку одговорно менаџирање со енергетските капацитети, може да се амортизираат сложените состојби на пазарот, порача претседателот на Регулаторната ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel