Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inspektorate
 • Fonde
 • Ministri
 • Ministri - njësi rajonale
 • Agjenci shtetërore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Strumicë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Strumicë


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike-Strumicë


 • Adresa: Svetozar Markoviq 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Strumicë


 • Adresa: Marshall Tito 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Strumicë


 • Adresa: Bul.Marshall Tito 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për veprime komunale të komunës Novo Sellë


 • Adresa: Manush Turnovski 13-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7560 км

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi bujqësor-Strumicë


 • Adresa: Vasil Surçev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi kufitar fitosanitar ne vendkalimin kufitar Novo Selle-Strumice


 • Adresa: Kalimi kufitar - Fshati i ri
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Bul.Marshall Tito 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror për Punë-Strumicë


 • Adresa: Ńŕíäî Ěŕńĺâ 1
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror Sanitar dhe Shëndetësor (Drzaven sanitaren i zdravstven inspektorat)


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror për Bujqësi


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Strumicë


 • Adresa: Leninova 84
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit-StrumicëKategoritë:

zyra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Каков маестрален прц! ни направи матриксов наречен живот, тоа е чудо едно. Денеска имаме работи кои до вчера ги сонувавме, ама, џабе ни се. Водзухор никогап ...
сите 17 | | | веќе видена

Ви го претставуваме кредитниот пакет “Доверба” на Централна кооперативна банка кој е наменет за вработени во бонитетни фирми одобрени од страна на Банката, ...
сите 82 | | | веќе видена

Во вечерашниот ТВ настап , српскиот претседател Александар Вучиќ, претставувајќи ги новите мерки рекол дека се размислува на секој граѓанин на Србија да му ...
сите 30 | | | веќе видена

Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
сите 77 | | | веќе видена

УНИБанка, преку своите социјални медиуми објави информација поврзана со олеснувањата кои ќе ги понуди на своите клиенти при отплата на нивните кредитни ...
сите 256 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj