Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institucione shtetërore
 • Inspektorate
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Ohër

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov 60
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arkivi Shtetëror i Maqedonisë-Ohër


 • Adresa: Nikolla Karev 6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9488 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike-Ohër


 • Adresa: Dimitar Vlahov p.n.
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enti Shtetëror për Statistikë-sekcioni Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi Piom-Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9488 км

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9488 км

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shteteror i Tregut-Ohër


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror për Punë


 • Adresa: Dimitar Vllahov 52
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Ohër


 • Adresa: 7 Nëntori 282
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit-Ohër


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9487 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

zyra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Проектот е финансиран од Владата на Јапонија преку Фондот за Соработка со Европската банка за обнова и развој, а македонската менаџмент консалтинг платформа за ...
сите 13 | | | веќе видена

Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
сите 38 | | | веќе видена

По повод 70 години од постоењето на Економскиот Факултет – Скопјепри Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“ во Скопје а со поддршка од Институтот на овластени ...
сите 23 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj