Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Mavrovë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Negotinë


 • Adresa: Aco Axhi Illov 2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈9522 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Aco Axhi Illov 2
 • Vendi: Mavrovë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Negotinë/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Negotinë


 • Adresa: Marshall Tito 180
 • Vendi: Mavrovë

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Negotinë


 • Adresa: Aco Axhi Illov p.n.
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈9522 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во вечерашното гостување во телевизија Алфа, дополнителната заменик министерка за финансии, Гордана Димитриеска Кочоска истакна дека голема грешка ќе беше ...
сите 14 | | | веќе видена

Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 10 | | | веќе видена

Пред 28 години, на денешен ден, 2-ри април 1992 година, донесен е првиот буџет на независна Република Македонија. Министер за финансии бил Методија Тошевски. ...
сите 93 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 33 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj