Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kratovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Kratovë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Kratovë


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7897 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike - Kratovë


 • Adresa: Marshall Tito 1
 • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Kratovë


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Kratovë


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Kratovë

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shteteror i Punes


 • Adresa: Sheshi Mareshali Tito
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7897 км

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ministria e Financave


 • Adresa: Pavel Shatev p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7897 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Kratovë


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈7896 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата смета дека постои економска оправданост на предлогот на Стопанската комора за зголемување на акцизата на горивата. Министерката за финансии Нина ...
сите 75 | | | веќе видена

Стопнската комора на Македонија смета дека е добра идејата што здравствените власти ќе комуницираат со фирмите за тоа како да почнат постепено да го ...
сите 35 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје ги известува своите клиенти-физички лица дека ден 09.04.2020 година во 16.00 часот заврши рокот за одбивање на Јавната понуда број ...
сите 62 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj