Пребарувањето е оптимизирано за Гостивар

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Кочани
 • Битола
 • Велес
 • Струмица
 • Свети Николе
 • Штип
 • Куманово
 • Струга
 • Виница
 • Кавадарци
 • Делчево
 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Инспекторати
 • Државни институции
 • Министерства - подрачни одделенија
 • Министерства
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Инспекторати

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Државен пазарен инспекторат-Виница


 • Адреса: Бел Камен 13
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен пазарен инспекторат-Охрид


 • Адреса: Димитар Влахов 57
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен пазарен инспекторат-Штип


 • Адреса: Васил Главинов 4-б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен просветен инспекорат-Скопје


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 54
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен управен инспекторат


 • Адреса: Даме Груев 5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен управен инспекторат


 • Адреса: Тошо Арсов 1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен Просветен Инспекторат


 • Адреса: Васил Главинов 46
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Државен Просветен Инспекторат


 • Адреса: Тошо Арсов 1
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10736 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Земјоделска инспекција-Струмица


 • Адреса: Васил Сурчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инспекциски совет


 • Адреса: Даме Груев 3 блок 2 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комунална инспекција -Куманово


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Куманово

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Комунална инспекција-Битола


 • Адреса: бул.1-ви Мај 61
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Одделение за инспекциски надзор - Општина Зрновци


 • Адреса: Илинденска, с.Зрновци б.б.
 • Место: Кочани
 • Оддалеченст: ≈10744 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пријави криволов


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 18
 • Место: Скопје
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Битола


 • Адреса: Граничен премин-Меџитлија
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Блаце


 • Адреса: Граничен премин -Блаце
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10665 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Делчево


 • Адреса: Граничен премин-Делчево
 • Место: Делчево
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Ново село-Струмица


 • Адреса: Граничен премин-Ново село
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Табановце


 • Адреса: Граничен премин-Табановце
 • Место: Куманово

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фитосанитарна гранична инспекција на граничен премин-Ќафасан


 • Адреса: Граничен премин -Ќафасан
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

Дејности:

инспекторати

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Централната банка на Велика Британија денеска предупреди дека неодамнешните падови на криптовалути кои збришаа повеќе од 2 билиони долари ја нагласуваат ...
сите 3 | | | веќе видена

За Азески 100 годишнината од Комората претставува мост на две генерации, мост каде завршува ерата на една поискусна генерација и започнува ерата на новата ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи