Insitut za komunikaciski studii


 • Address : Jurij Gagarin 17-1/1
 • Place: Skopje
Categories:

institutes, academies  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
  сите 67 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel