Insa Vodainzhinjering

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Akademik Penco Davcev 117
  • Vendi: Veles
  • Distanca: ≈7892 км

  • Telefon 2: 078 311132
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576074703_04.png?t=true&w=300&h=300


Kemi nderin të ju informojmë se INSA-VODAINZHENERING SHPK Veles u bë përfaqësues i SHA INSA–industia satova Beograd.

Insa-Vodainzhenering si përfaqësues i SHA INSA-industria satova Beograd, me sukses ka implementuar programin e plotë në punën e vet.

Punojmë me ujëmatës, ADO sisteme, sahatë, gazometri, kalometri dhe SHA INSA.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj