Inox art dizajn

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 078 412318
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427804957_76.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

- Enterier të brendëshëm dhe të jashtëm nga inoksi
- Përpunimin e gardheve nga inoksi
- Gardhe për sipërfaqe të oborreve
- Strehë nga qelqi, leksani, etj.
- Rrethoja (gardhe) ballkoni
- Rrethoje (gardhe) për shkallë
- Doreza
- Përpunimin e sendeve nga inoksi
- Tryeza
- Lamba nga kristali
- Klub tavolina
- Korrniza për foto dhe pasqyra
- Korrnizë perdesh
- Fontana
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Lexan Awnings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Club tables

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Inox fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fences for yards areas

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Dinning tables

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Railings for stairs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

balcony railings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Crystal chandeliers


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj