InOne


  • Adresa: bul.Partizanski Odredi 42/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587461178_36.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

InOne është një zgjidhje e plotë që bashkon shërbimet e marketingut digjital të nevojshëm për funksionimin dhe shitjet moderne. Ju mundëson një prezantim dhe promovim më të suksesshëm në internet, bashkëbisedim nga konsumatorët tek klientët, dhe më shumë shitje dhe produktivitet.

InOne është një softuer cloud, me të cilin vetë organizoni marketing online, fitoni më shumë klientë të rinj, i mbani ata ekzistues dhe i inkurajoni në blerje të reja.

Faqe e internetit me dizajn responsiv

Përshtatur për të gjitha pajisjet (desktop, tabletë dhe telefona celularë) dhe optimizues për kërkuesit kryesorë të kërkimit kryesorë (Google, Bing, etj.).

Paraqiteni biznesin tuaj, produktet dhe shërbimet tuaja në një treg të madh - 76% e popullsisë në Maqedoni përdor internetin dhe mediat sociale, dhe 58% e tyre, telefonat e mençur.

Promovimi përmes mediave sociale

Përmbajtja e faqes tuaj të internetit është e integruar me profilin tuaj të mediave sociale - Facebook (kusht është të keni 2.000 adhurues) dhe Twitter.

Përmbajtja e të gjitha mediave tuaja digjitale menaxhohet dhe redaktohet nga një vend.

Sistem i marketingut dhe shitjes në internet

Për fitimin e blerësve të rinj dhe rritjen e shitjeve.

Organizoni fushatat reklamuese dhe ofertat e shitjeve me marketing të drejtpërdrejtë në email dhe media sociale. Dorëzoni ofertat tuaja te klientët dhe merrni porosi dhe rezervime në internet.

Sistem CRM (Customer Relationship Management)

Mbani dhe klientët ekzistues dhe inkurajojini ata në blerje të reja.

Fitoni një sistem për sistemimin, segmentin dhe analizim të klientëve tuaj - CRM (Customer Relationship Management). Komunikoni vazhdimisht me klientët tuaj duke promovuar oferta speciale për segmente individuale ose përfitime të veçanta për besnikëri (ulje, shpërblime, etj.)
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj