Infoset
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636975116_2.png?t=true&w=300&h=300


Kompania jonë merret me projektim, shitje, punim dhe servisim të të gjitha llojeve të sistemeve për ngrohje, ventilim dhe ajrim. Jemi importues të pajisjeve për ajrim nga shumë prodhues të njohur botëror siç janë: HITACHI - Japoni; GEA - Austri; SYSTEMA - Itali; CAREL - Itali; INDUSTRIE TECNIK – Itali, etj.
Disponojmë me ekip të specializuar dhe punëtorë për të gjitha fazat e punimit.
Për produkte që ne ofrojmë, jemi bartës të garancisë dhe servisimit, si dhe servis për firma të tjera që punojnë në këtë sektor.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj