Радиус (100км)

Инфо целина биро

Јавен превозДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Наум Наумовски Борче 65-5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Локација: До кафебар Фактор (поранешна Кала)

 • Телефон 2: 02 3100492
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Слика од локација

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Вања акаунтинг лтд


 • Адреса: Владимир Комаров 12-1/7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9159 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

ВАЊА-АКАУНТИНГ ЛТД е фирма која нуди квалитетни услуги во областа на финансиско - сметководствените услуги, како и во областа на даночниот и финансискиот консалтинг.

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Аудит Македонија


 • Адреса: Аминта III 33-а/16 (Ленинова)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Основна дејност на друштвото е ревизија на финансиски извештаи на средни и големи трговци, банки, друштва за осигурување, други финансиски институции, како и трговци кои составуваат консолидирани финансиски извештаи.

Кавета


 • Адреса: Гиго Михајловски 10/2-42
 • Место: Скопје

Друштвото Кавета ДООЕЛ е заведено во регистарот на друштва за вршење на сметководствени работи со регистарски број 71 0018. За повеќе информации за нашите услуги, слободно контактирајте не.

Слика од локација
Мапа
Купони

Задолжувањето на долг рок во последните 11 месеци пораснало за повеќе од 10%, нотира порталот Фактор во својата анализа на државниот долг на Република ...
сите 68 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи