Индустри Сервис


  • Адреса: бул.Јане Сандански 113-а/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Телефон 2: 02 2401200
  • Факс: 2401199
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Индустри Сервис е лидер на пазарот во Македонија за организирана исхрана и индустриски кетеринг, како сервис наменет за потребите на индустријата.

Нашиот професионален тим може да Ви понуди:
• Развој и имплеметација на идејно и проектно решение согласно Вашите потреби, за организација на современа кантина (кујна, магацински простор и трпезарија) со спецификација на потребна опрема за нејзино непречено функционирање.
• Изработка на комплетен елаборат со норматви на производи и потребни биолошки калорични вредности.
Покрај ова, со цел да изградиме подолгорочна соработка и партерски однос, спремни сме да инвестираме во целосно опремување на опремата во кујната.

Применувајќи го концептот business to business, целосно ориентирајќи се кон ценетиот Клиент, Индустри Сервис како надворешна (outsourcing) компанија, успешно функционира 365 дена во годината, во три смени, подготвувајќи оброк за вработените во некои од најголемите компании во Република Македонијa. Во секоја наша деловна единица ресторанот е од затворен тип и истиот е наменет исклучиво за потребите на Клиентот, каде се опфатени сите вработени според принципот организирана исхрана со комплетен мени оброк.

Технолошкиот процес за подготовка на храна е во согласност со строго утврдените нормативи и работни упатства, во најсовремени санитарно – технички услови за работа, согласно добрите производствени и хигиенски практики и барањата на HACCP системот за безбедност на храна.

За нашиот досегашен успех говори и податокот што нашата компанија како оператор со храна се наоѓа во групата на 200 најуспешни компании во Република Македонија, а воедно сме дел од групата на големи даночни обврзници.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи