Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Stip
 • Kavadar
 • Veles
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - tregti
 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - prodhim
 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - riparim dhe pastrim
 • Makina për qepje - industriale
 • Kushineta (llagera)
 • Rrypa Për Makina
 • Permistope
 • Pajisje Procesuese
 • Makina - Pjesë Për Makina - Prodhim Dhe Tregti
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Instalime
 • Industria Automatike
 • Qumësht - Bylmetari - Makina Dhe Pajisje
 • Ndërtimtari - Mekanizma - Pjesë Rezervë
 • Përpunim Mekanik
 • Kaldaja Për Ngrohje Qëndrore
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Makina - Mirëmbajtja E Makinerive
 • Instrumente Dhe Aparate Matëse
 • Pneumatika - Inxhinieri
 • Inxhinieri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Industri - makineri dhe pajisje industriale

Goma trejd


 • Adresa: Ilindenska p.n. kompleks Shipac
 • Vendi: Tetovë

Apeks-m


 • Adresa: Rr.Industriale 113-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Cras


 • Adresa: Vasil Gjorgov 10
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7893 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

CrasCRAS është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është ekzekutimi i punëve në fushën e automatizimit të proceseve industriale, elektroenergjetike dhe termoenergjetike.

Mapa

Последниот показател за успешноста на економските реформи е растот на извозот во првите седум месеци од годинава кој е за 14,5 отсто поголем во однос на истиот ...
сите 57 | | | веќе видена

Од следната недела до 25 октомври велешани ќе можат да аплицираат за субвенции за печка на пелети или инвертер клима. Советот на Општина Велес вчера одлучи на ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи