Indenna Kranovi i kranska tehnika


  • Adresa: Nikolla Teslla 2-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 070 229471
  • Faksi: 3066640
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto dhe video galeri

INDENNA KRANE DHE TEKNIKA KRANE është një kompani që ofron zgjidhje të specializuara për çdo situatë, projekte të veçanta dhe teknika për qëllime specifike, sipas nevojave tuaja. Produkte me një cilësi të provuar evropiane (madeinEU), të montuara nga ekipe të cilat edukohen rregullisht, para së gjithash në qendrat e edukuara rregullisht, në qendrat e Indenna Dvigala Slovenia dhe SWF Krantechnik Germany.

Produkte:
• Vinça portativ
• Vinça endogjen ura
• Vinça urë dyanësh
• Vinça me një shinë (Monorej)
• Konsola ngritëse- muri dhe shtylle
• Vinça me konstruksion të lehtë
• Shtigje vinçi
• Vinç komplet
• Sisteme për furnizim me energji elektrike për vinçin dhe makina të tjera
• Ngritës dorës
• Telekomanda
• Mekanizmat për ngritjen e ngarkesës:
• Kapës ngarkese
• Çengela
• Magnete elektro dhe permanente
• Mbajtës pneumatik
• Peshore vinçi

Shërbime:
• Projektim të zgjidhjeve për krane
• Montim për pajisje të reja për krane
• Rekonstruktim i modernizimit të kraneve ekzistuese
• Servis dhe mirëmbajtje e kraneve dhe vinçave

INDENNA KRANE DHE TEKNIKA KRANE është një kompani në treg e themeluar në vitin 2008, e cila merret me projektimin, shitjen dhe instalimin e të gjitha llojeve të vinçave industrial. Ne jemi një nga kompanitë e pakta që ofron zgjidhje shumë profesionale për pajisje për vinça. Kompania ofron vinça me cilësi të lartë. Prodhuar në firmën gjermane nga SWF Krantechnik GmbH, e cila është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë e vinçave. Investimet e mëdha në zhvillimin e gjeneratës së re të vinçave tip Nova e kanë sjellë kompaninë SWF në mesin e prodhuesve më të mëdhenj të komponentëve në botë.

NE I NGREMË NGARKESAT TUAJA!
Ju dhe INDENNA – histori e suksesshme!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj