Ин-трико


  • Адреса: Раштански Пат б.б.
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7465 км
  • Локација: кај Мирана, пред Киро Ќучук

  • Телефон 2: 078 227331
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00Мапа

Коронавирусот во Италија може да стави клуч на врата на кумановските фабрики за чевли. Од здружението на текстилна и кожарка индустирја велат дека голем дел од ...
сите 19 | | | веќе видена

Во услови на проблеми со перспективата на младите, на претприемачите кои имаат идеи но, немаат доволно поддршка за развој на идеите и на квалитетните кадри кои ...
сите 61 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи