Радиус (100км)

Ин травел


  • Адреса: Димитрије Чуповски 26-а (Вељко Влаховиќ)
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3121551
  • Телефон 2: 02 3118911
  • Оддалеченост: ≈9157 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 15:00
  • Локација: спроти Јосип Броз гимназијата

 БИЗНИС

11 октомври е датумот до кој пратениците треба да одлучат за буџетот кој Владата го предложи за 2017 година. Според договорот од Пржино на 12-октомври ...
сите 92 | | | прочитана: 166 | веќе видена

Кампањата за наградната игра на Битолското трајно млеко со 10 витамини „Битолското чупе на пат околу светот“ е единствената кампања од Македонија која влезе ...
сите 3 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи