Imig metal
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Orion Inxhinering


  • Adresa: Ljube Grujoski 1
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈10749 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  ORION ENGINEERING është një kompani për projektimin dhe prodhimin e moulds dhe veglave metalike për prodhimin e produkteve të fletës metalike, polimereve të aluminit, duke bërë pjesë këmbimi për makina dhe pajisje të ndryshme dhe shërbime të ndryshme të lidhura me përpunimin e metaleve dhe jo-metale.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/901efca5b99d83e688eb2113dfeb6a1a.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  Euro Zgjimi


  • Adresa: f.Poroj
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈10661 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

  EURO ZGJIMI kompani e përbashkët me Zgjimi Company, e cila merret me përpunimit e hekurit.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530175880_94.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Kobill


  • Adresa: Novaçki pat p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈10769 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Prodhimi i paneleve 3D dekorative, efikase për energji, për instalimin e mureve të brendshme ose të jashtme.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1633091996_26.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Ken panel monting


  • Adresa: Gornovranovska 186-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10690 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

  Комплетна изведба на монтажни објекти

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660818977_67.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Владата на Северна Македонија ја укина забраната за извоз на пченица и наполица, брашно од пченица и наполица и семе од сончоглед (кршено или дробено). Како ...
  сите 105 | | | веќе видена

  Светот мора да ги намали емисиите на стакленички гасови за најмалку една четвртина пред крајот на оваа деценија за да се постигне јаглеродна неутралност до ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Голдман Сакс ја зголеми својата прогноза за цената на нафтата за оваа и 2023 година, бидејќи американската банка очекува намалувањето ...
  сите 177 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj