Ils Inxhiniering

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Zaharija Shumlanska 1, objekt 3 (Prilepska)
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 076 355706
  • Faksi: 047 227131
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558007628_78.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ИЛС Инженеринг
ИЛС Инжинеринг е професионален сервис на ладилна опрема. Врши и проектирање, монтажа, и изведување на ладилни системи.

-климатизери
-фрижидери
-ладилни витрини
-комор за ладење
-INOX бојлери
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj