Ilija Nikolovski Luj-Muzicko Baletsko Uciliste


  • Address : Crvena Skopska Opstina 4
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Fax: +389 2 3119004

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Аmerican High School Skopje


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada 60
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00

Основна цел на средното училиште Американска Гимназија Скопје е да ги подготвува учениците за усвојување на знаења и развивање на способности и вештини потребни за продолжување на школувањето на високo-образовните институции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562913902_99.png?t=true&w=300&h=300
Photo of Location
Map

Десеттото јубилејно издание на BIWC – Балкански интернационален вински натпревар ќе се одржи помеѓу 2-ри и 4-ти јуни годинава во Скопјe, а Балканскиот фестивал ...
сите 9 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel