Ihtus Remedium

Wi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00Foto nga vendndodhja
Ichthus remedium është një ambulancë për fëmijët dhe të rriturit.
Dr. Irena Vitanovska - specialiste në mjekësinë familjare.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj