Ихлас


 • Адреса: Љубо Божиновски-Пиш 21
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7393 км
 • Локација: позади дом на култура
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Амски


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

  Амски дооел е компанија која нуди професионална аудио и видео опрема. Овластен дилер на професионална опрема од брендовите MAXELL, SENNHEISER, NEUMANN и други.

  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Аудио центар Болин


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ кат 1, лок.255
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

  Аудио центар Болин е компанија која врши продажба на производи од областа на аудио и видео технологиите.

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  АВЦ Гроуп


  • Адреса: Борка Талески 13-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Преку континуираната експанзија низ својата 20 годишна историја, AVC Group стана водечка компанија за аудио и видео инсталации, како и снабдување со опрема и системска интеграција на А/В, сите спроведени со високо ниво на поддршка и сервис.

  Аудио Експерт


  • Адреса: М.Т.Гологанов 130
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  Аudio Expert врши продажба на професионална аудио опрема и опрема за светлосни ефекти.

  Мапа

  Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил објави дека просечната плата од месец во месец продолжува да расте и оти економската година ги дава резултатите. ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Јавното претпријатие Водовод и канализација ја информира јавноста дека поради реконструкција на водоводна мрежа ф-80 на ул.Кузман Шапкарев бб, прекинато ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Промотивен штанд МојДДВ денеска ќе биде поставен во центарот на Прилеп пред супермаркетот Тинекс. На штандот граѓаните ќе може да скенираат фискални сметки, а ...
  сите 146 | | | веќе видена

  Зголемени се продажните цени во трговијата на мало во вториот во однос на првиот кваратл годинава, а се очекува нивно зголемување и во наредните три месеци. ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи