Ихлас


 • Адреса: Љубо Божиновски-Пиш 21
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км
 • Локација: позади дом на култура
  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Амски


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 3-2/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

  Амски дооел е компанија која нуди професионална аудио и видео опрема. Овластен дилер на професионална опрема од брендовите MAXELL, SENNHEISER, NEUMANN и други.

  Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Аудио центар Болин


  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември ГТЦ кат 1, лок.255
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 17:00

  Аудио центар Болин е компанија која врши продажба на производи од областа на аудио и видео технологиите.

  Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  АВЦ Гроуп


  • Адреса: Борка Талески 13-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

  Преку континуираната експанзија низ својата 20 годишна историја, AVC Group стана водечка компанија за аудио и видео инсталации, како и снабдување со опрема и системска интеграција на А/В, сите спроведени со високо ниво на поддршка и сервис.

  Аудио Експерт


  • Адреса: М.Т.Гологанов 130
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  Аudio Expert врши продажба на професионална аудио опрема и опрема за светлосни ефекти.

  Мапа

  Се реализира втора инвестициска фаза во „Костал“, а отворени ќе бидат 750 нови работни места. Германската компанија за производство на компоненти за ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Од 1 јули, кога започна реализацијата на мерката поврат на 15 % од пресметаниот ДДВ, апликацијата МојДДВ преку google play store i Apple store ја презеле над ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка


  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи