Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
 • Прилеп
 • Штип
 • Куманово
 • Охрид
 • Гевгелија
 • Велес
 • Пробиштип
 • Кавадарци
 • Кичево
 • Струмица
 • Гостивар
 • Крушево
 • Свети Николе
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Детски забавни и едукативни центри
 • Ресторани - пицерии
 • Спортски Центри, Објекти, Игралишта И Терени
 • Забави - Организатори И Планери
 • Супермаркети
 • Едукативни Центри
 • Кловнови
 • Тениски Игралишта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки


Дамбо


 • Адреса: Тошо Даскало 5
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Детски свет-Бан


 • Адреса: Бул.Октомвриска Револуција 40
 • Место: Куманово

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дизни


 • Адреса: Јоска Јорданоски 38
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инфинити


 • Адреса: Кеј 9-ти Септември 19
 • Место: Прилеп

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мамба


 • Адреса: ул.1 бр.32-А, с.Стајковци
 • Место: Скопје

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марси Бар


 • Адреса: Гоце Делчев 58
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маша


 • Адреса: Браќа Миладиновци 5
 • Место: Прилеп
 • Работно време: Пон - Саб од 11:00 до 22:00 • Нед од 14:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Митеја


 • Адреса: Бранко Богдановски Гуцман 20
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј


 • Адреса: Јуриј Гагарин 43
 • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј Бар-Play bar


 • Адреса: Борис Кидрич 52
 • Место: Гевгелија

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј зона


 • Адреса: Вардарска 10
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реинбоу


 • Адреса: бул.Партизански одреди 107
 • Место: Скопје

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Светот на децата


 • Адреса: Шула Мина 20
 • Место: Крушево

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Ѓорче Петров 19
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Христо Татарчев 43 лок.18
 • Место: Скопје

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стон револушн


 • Адреса: с.Проевце
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трезор кидс


 • Адреса: Браќа Хаџи-Тефови 17
 • Место: Кавадарци

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фан Хаус-Мали Генијалци


 • Адреса: Тодор Скаловски 12
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фан фактори (Fun Factory)


 • Адреса: Добривое Радосавлевиќ 3
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чудесна земја


 • Адреса: Рок Дајл 8
 • Место: Битола

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 65 | | | веќе видена

По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
сите 33 | | | веќе видена

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 88 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 96 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи