Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Игротеки
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани
 • Спортски центри, објекти, игралишта и терени
 • Забави - организатори и планери
 • Детски Забавни И Едукативни Центри
 • Тениски Игралишта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Игротеки во Скопје

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Колорес


 • Адреса: Симеон Кавракиров 20
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Колорес


 • Адреса: Никола Тесла 9-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мамба


 • Адреса: ул.1 бр.32-А, с.Стајковци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Меџик хаус


 • Адреса: Блажо Орландиќ 34-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мондано плејграунд центар


 • Адреса: Димитрија Чуповски 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Морски Свет


 • Адреса: Венијамин Мачуковски 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 22:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пеперутка


 • Адреса: Иван Хаџиниколов 145
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7862 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј


 • Адреса: М.Т.Гологанов 96
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Плеј хаус кафе (Play house Caffe)


 • Адреса: Живко Фирфов 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пчеличка


 • Адреса: Козјак 37-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Реинбоу


 • Адреса: бул.Партизански одреди 107
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Робин Худ


 • Адреса: Дичо Петров 8-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Саншајн


 • Адреса: Јани Лукровски 5 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Селекшн продукција


 • Адреса: Христо Татарчев 68/3-14 (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Смајли


 • Адреса: Христо Татарчев 43 лок.18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Том и Џери


 • Адреса: Мраморец 7-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7847 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хабиленд


 • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7849 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хакуна Матата


 • Адреса: с.Визбегово б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хепиленд


 • Адреса: Јустинијан I б.б. (Драчевска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7860 км
 • Работно време: Пон - Пет од 15:00 до 00:00 • Саб - Нед од 12:00 до 00:00

Дејности:

игротеки

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 46 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи