Igi-2000 Irina

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Zaharija Shumlanska 3 (Prilepska)
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 070 207440
  • Faksi: 047 233008
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607347772_95.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

ИГИ-2000 е компанија за трговија со резервни делови за патнички и комерцијални возила, основана во 2000 година активно и амбициозно расте на пазарот за автоделови.

Лоцирана во Битола на улица Прилепска Бр. 3. Со два дополнителни магацини има вкупен магацински простор од 1050 м2.
Компанијата располага со најновите софтверски решенија за прецизна идентификација на резервни делови и тргува со повеќето познати европски и странски производители.

Нашиот тим кој што постојано расти, е високо квалитетен и обучен кадар што професионално ќе одговори на вашите барања.

Покрај резервни делови во нашите простории можете да набавите, автогалантерија, пневматици, акумулатори и останати аксесоари за комплетно да го опремите вашето ново возило.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj