Idom
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Wall element PLUS 30 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Side element PASIV 40 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Design and construction

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Wall element PASIV 40 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Wall element EXTRA 35 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Side element PLUS 30 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Side element NORMAL 25 cm

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK filling element

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK plate element

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK closing element

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  NEOBLOK Side element EXTRA 35 cm


  Shikoni prodhimet tona në

  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Sopot  Vendndodhja e minierës-gurores është në afërsi të f. Sopot, Kumanovë, me qasje direkt me rrugë të asfaltuar me gjatësi prej 4.5 km deri tek autostrada Kumanovë-Tabanocë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Alfa import


  • Adresa: Zona industriale Lindore p.n., Maxhari
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9447 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Alpha Import është një kompani, biznesi kryesor i së cilës është importi, shitja dhe shpërndarja e materialeve ndërtimore me cilësi të lartë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  JU-SM


  • Adresa: F.Zherovjan
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈9425 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

  JU-SM është një kompani që ofron realizim efektiv dhe efikas të shërbimeve, dmth. Shërbime të plota pune, si në vendin tonë ashtu edhe në vendet përreth.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1398854461_13.png?t=true&w=300&h=300

  Hajri kom


  • Adresa: F.Sllatinë
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈9417 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

  Ndërmarja tregëtare ndërtimore HAJRI KOM bën pjesë në grupin e ndërmarjëve me biznes të vogël. Kjo ndërmarje ndërtimore hapat e para të punës i filloj jasht shtetit, në Zvicër, gjatë periudhës në vitet 1980-1990.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1542886302_48.jpg?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
  сите 30 | | | веќе видена

  Каматните стапки за граѓаните за постојните кредити, односно оние кои веќе ги отплаќаат кон банките, нема да се променат. Ова важи и за каматите на кредитните ...
  сите 112 | | | веќе видена

  Агенцијата за супервизија на осигурување (AZN) на 31 март испрати повик до осигурителните компании, во кој се препорачува до 1 октомври 2020 година да не се ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj