Idninaprom

Transport publikWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 20-a/b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 071 342148
  • Faksi: 02 3224210
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1614844893_77.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

IDNINAPROM është një kompani private e themeluar në vitin 1990, aktiviteti kryesor i të cilit është puna e fundit artizanale në ndërtimtari dhe specialitet shitje dhe montim të shtresave të dyshemeve.

Gjatë viteve IDNINAPROM u rrit në një nga kompanitë më të besueshme në fushën e shtresave të dyshemeve në Maqedoni. Kjo është për shkak të dërgimit në kohë dhe të performancës cilësore tek klientët e shumtë të kënaqur. Deri tani kemi furnizuar dhe instaluar më shumë se 500.000 m² loje të ndryshme të shtresave të dyshemeve.

Programi ynë i shtresave të dyshemeve i përfshin produktet e mëposhtme të partnerëve tanë:
- dysheme vinile PVC nga LINO Fatra
- dysheme tekstili në topa dhe pllaka nga Infloor.
- dysheme tekstili në pllaka Heuga
- ngritje elektrostatike të dyshemeve nga MERO TSK
- dysheme gome nga Nora

Që kënaqësia të jetë komplete nga shtëpia apo hapësira juaj e punës, ofertën tonë e pasuruam me pastrues hyrës, rrugica kundër-lodhje (anti-fatgigue mats) dhe rroga kundër-rrëshqitjes nga programi i 3M Facilities Care & Cleaning.

Fatra si partneri ynë shumëvjeçar është prodhues i folive hidroizoluese të themeleve dhe çative Fatrafol, për të cilat IDNINAPROM është distributor kryesor.

Në gamën tonë ne ofrojmë lloje të ndryshme të ristelave: ristela holker (ristela përfundimtare dhe të formatizuara) ristela për shtresa dyshemeje tekstile, ristela për shtresa dyshemeje PVC, ristela për shkallë për shtresa dyshemeje vinile dhe tekstili.

Cilësia e çdo montimi varet nga cilësia e materialit shoqërues (ngjitës, tavolina për nivelim, etj). IDNINAPROM i ofron këto materiale shoqëruese me cilësi të lartë, si dhe materiale të tjera për korrigjim të dyshemeve dhe zgjidhje të problemeve të ndryshme, të cilat mund të shfaqen gjatë montimit të shtresave të dyshemeve.

IDNINAPROM ka magazinat e saja, në të cilën kemi një gjendje rezervë prej rreth 10.000 m² shtresa të ndryshme dyshemeje. Pajisjet komplete me vegla dhe instrumente, si dhe përdorimi i materialeve shoqëruese me cilësi për montim janë garanci për montim të suksesshëm dhe cilësor në çdo projekt.

Motoja jonë është KREATIVITET, VEÇANTI dhe QËNDRUESHMËRI.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj